Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
Кредит готівкою
Кредит готівкою

БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ
50 000 ГРН НА РЕАЛІЗАЦІЮ ТВОЇХ ІДЕЙ
ФІКСОВАНА СТАВКА

Сбербанк продає активи в Україні: хто стане покупцем?

Главная / Новости / Пресса о банках / Сбербанк продає активи в Україні: хто стане покупцем?
Найбільший російський банк збирається покинути український ринок банківських послуг

Найбільший російський банк збирається покинути український ринок банківських послуг

Журналістам Forbes стало відомо, що одна з найбільших українських фінансових установ збирається продати свої активи та вийти з українського ринку. Цей процес установа почала зі свого перейменування (раніше українська філія носила назву Сбербанк Росії). Надалі можливий продаж фінансової структури вітчизняним бізнесменам та іншим банкам. Також можливий продаж дочірньої компанії Сбербанку, львівського VS Bank.


Найвірогідніший претендент


Інформація Forbes свідчить про те, що одним з найвірогідніших покупців активів Сбербанку є український бізнесмен Олександр Ярославський, який посідає 8 місце у списку українських мільйонерів (його статок на початок 2016 року складав 721 млн. доларів). Даний статок бізнесмен заробив завдяки продажу Укрсиббанку міжнародній групі BNP Paribas, тож інтерес Ярославського до однієї з найбільших в країні банківських структур є цілком зрозумілим.


Ерік Найман, вітчизняний аналітик, вважає, що можливість купівлі Ярославським активів Сбербанку є цілком ймовірною. Сам продаж активів в Україні російським банком є зрозумілим через сучасну політичну обстановку, через яку володіння активами в Україні є скоріше проблемою для власників із сусідньої країни. У Олександра Ярославського, у свою чергу, є досвід управління подібними структурами, і тому через влиття у відділення Сбербанку нових грошей можливий його подальший розвиток.


Кому відійде VS Bank та активи Промінвестбанку


Також повідомляється. що ряд вітчизняних підприємців приглядається до невеликого VS Bank, що є дочірньою компанією Сбербанку та базується у Львові. Також, скоріш за все, Сбербанк продасть наявні у нього активи українського Промінвестбанку, який на сьогоднішній день переживає не найкращі часи.


Юрій Прозоров, президент Українського товариства фінансових аналітиків, підкреслює, що угоди з продажу даних активів з великою ймовірністю будуть технічними та будуть здійснені для захисту підприємств від можливих політичних кроків з боку уряду. Такі угод будуть схожі на купівлю МТС компанією Vodafone і фактично не змінять ситуації на ринку.


Нагадаємо, що станом на 1 січня 2016 року активи Сбербанку склали 40,9 млрд. гривень. Активи VS Bank дорівнювали 3,6 млрд. гривень. Основним акціонером даних організацій є державний Сбербанк Російської Федерації.

— 17.05.2016
Другие новости