Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»

55 дней льготный период
0% рассрочка на 12 месяцев на покупки
до 5% возвращаем за расчеты
200 000 кредитный лимит

Вкладникам банку "Хрещатик" і "Дельта Банку" відновили виплати

Главная / Новости / Пресса о банках / Вкладникам банку "Хрещатик" і "Дельта Банку" відновили ви...
Виплати вкладникам проводитимуться з 15 серпня до 26 вересня включно

Виплати вкладникам проводитимуться з 15 серпня до 26 вересня включно

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 15 серпня відновив виплати вкладникам ліквідованого банку "Хрещатик" та "Дельта Банку".


ФГВФО завершив виплати у липні у зв'язку з великою кількістю вкладників за реєстром, які не звернулися за відшкодуванням.


Виплати вкладникам банку "Хрещатик" проводитимуться з 15 серпня до 26 вересня включно через 4 банки - "ПУМБ", "Ощадбанк", "Правекс-Банк" і "ТАСкомбанк". Зазначено, що банк для виплати визначається залежно від адреси за паспортом, вказаною вкладником при укладанні договору з банком "Хрещатик".


Як повідомила прес-служба ФГВФО, вкладники "Дельта Банку" можуть звертатися з 15 серпня до 26 вересня за отриманням гарантованого відшкодування до установ двох державних банків - "Ощадбанку" та "Укргазбанку".


Зазначимо, що виплати гарантованого відшкодування проводяться в розмірі вкладу, включно з відсотками, які було нараховано на день введення в банк тимчасової адміністрації, але не більше 200 тисяч гривень.


На підставі рішення Національного банку України про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку "Хрещатик" Фонд гарантування вкладів почав ліквідацію установи з 6 червня. Тимчасова адміністрація працювала в банку з 5 квітня. Фонд приступив до ліквідації "Дельта Банку" 8 жовтня 2015 року. З 2 березня минулого року в банку працювала тимчасова адміністрація на підставі рішення НБУ про визнання установи неплатоспроможною.

— 16.08.2016
Другие новости