Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
Кредит готівкою ОТП
Кредит готівкою ОТП

Сума кредиту до 100 000 грн
Строк кредитування до 60 місяців
Без довідки про доходи до 50 000 грн

Вкладникам банку "Хрещатик" і "Дельта Банку" відновили виплати

Главная / Новости / Пресса о банках / Вкладникам банку "Хрещатик" і "Дельта Банку" відновили ви...
Виплати вкладникам проводитимуться з 15 серпня до 26 вересня включно

Виплати вкладникам проводитимуться з 15 серпня до 26 вересня включно

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 15 серпня відновив виплати вкладникам ліквідованого банку "Хрещатик" та "Дельта Банку".


ФГВФО завершив виплати у липні у зв'язку з великою кількістю вкладників за реєстром, які не звернулися за відшкодуванням.


Виплати вкладникам банку "Хрещатик" проводитимуться з 15 серпня до 26 вересня включно через 4 банки - "ПУМБ", "Ощадбанк", "Правекс-Банк" і "ТАСкомбанк". Зазначено, що банк для виплати визначається залежно від адреси за паспортом, вказаною вкладником при укладанні договору з банком "Хрещатик".


Як повідомила прес-служба ФГВФО, вкладники "Дельта Банку" можуть звертатися з 15 серпня до 26 вересня за отриманням гарантованого відшкодування до установ двох державних банків - "Ощадбанку" та "Укргазбанку".


Зазначимо, що виплати гарантованого відшкодування проводяться в розмірі вкладу, включно з відсотками, які було нараховано на день введення в банк тимчасової адміністрації, але не більше 200 тисяч гривень.


На підставі рішення Національного банку України про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку "Хрещатик" Фонд гарантування вкладів почав ліквідацію установи з 6 червня. Тимчасова адміністрація працювала в банку з 5 квітня. Фонд приступив до ліквідації "Дельта Банку" 8 жовтня 2015 року. З 2 березня минулого року в банку працювала тимчасова адміністрація на підставі рішення НБУ про визнання установи неплатоспроможною.

— 16.08.2016
Другие новости