Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»

55 дней льготный период
0% рассрочка на 12 месяцев на покупки
до 5% возвращаем за расчеты
200 000 кредитный лимит

«Фінбанк» визнано неплатоспроможним

Главная / Новости / Пресса о банках / «Фінбанк» визнано неплатоспроможним
За результатами діагностичного обстеження «Фінбанк» потребував докапіталізації

За результатами діагностичного обстеження «Фінбанк» потребував докапіталізації

Національний банк України ухвалив рішення про віднесення до категорії неплатоспроможних «Фінбанк».


Як зазначає регулятор, станом на 1 квітня банк не виконав обіцяні заходи. За результатами діагностичного обстеження установа потребувала докапіталізації.


В Нацбанку вказали, що у встановлений термін не було отримано плану заходів щодо приведення діяльності банку у відповідність до вимог законодавства за операціями з пов'язаними особами.


За результатами діагностичного обстеження «Фінбанк» потребував докапіталізації та надав регулятору відповідну програму, але станом на 1 квітня не виконав обіцяні заходи. В повідомленні НБУ наголошується, що неприйняття установою і акціонерами запланованих заходів призвело до погіршення його фінансового стану.


Непогашення позичальниками заборгованості за кредитами викликало необхідність формування резервів під кредитні ризики. Це призвело до збитків, зниження регулятивного капіталу до від'ємного значення мінус 320 млн грн та спричинило порушення економічних нормативів, уточнили в Нацбанку.


Як пояснив НБУ, непогашення позичальниками заборгованості за кредитами призвело до нездатності «Фінбанку» виконувати зобов'язання перед вкладниками і кредиторами. Регулятор не зміг узгодити рішення акціонерів фінустанови про ліквідацію банку у зв'язку з невідповідністю вимогам законодавства обраних голови та членів ліквідаційної комісії.


За даними Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, 99% вкладників «Фінбанку» отримають свої вклади у повному обсязі. Клієнти з розмірами вкладів більше 200 тис. грн отримають виплати у межах суми, гарантованої фондом. Загальна сума відшкодування становить 2,9 млн грн. 

— 10.04.2017
Другие новости