BANNER

Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
Кредит готівкою
Кредит готівкою

БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ
50 000 ГРН НА РЕАЛІЗАЦІЮ ТВОЇХ ІДЕЙ
ФІКСОВАНА СТАВКА

НБУ здешевив кредити для економіки

Главная / Новости / Пресса о банках / НБУ здешевив кредити для економіки
В березні споживча інфляція прискорилася до 15,1%

В березні споживча інфляція прискорилася до 15,1%

Правління Національного банку України прийняло рішення знизити облікову ставку на 1 п.п. до 13% річних. Три попередні місяці регулятор зберігав показник на рівні 14% річних.


Як вказали у Нацбанку, фактичне прискорення інфляції було очікуваним і виявилося нижчим за траєкторію прогнозу на рівні 16,4% річних відповідно до інфляційного звіту. В березні споживча інфляція прискорилася до 15,1% в річному вираженні.


Це відбулося за рахунок ефекту бази порівняння і зростання виробничих витрат. Як наголошується в повідомленні регулятора, відновлення циклу пом'якшення монетарної політики узгоджується з необхідністю досягнення цілей по інфляції в 2017-2019 роках і надасть підтримку темпам економічного зростання.


Прогноз щодо інфляції та балансу ризиків є визначальними для подальшого пом'якшення монетарної політики, зазначили у Нацбанку. 2 березня Національний банк України вирішив залишити облікову ставку на колишньому рівні в 14% річних, як і три попередні місяці поспіль. 


В березні 2017 року інфляція в Україні в порівнянні з березнем минулого року прискорилася до 15,1%, в порівнянні з лютим 2017 року - до 1,8%. З початку року, в порівнянні з груднем, збільшення споживчих цін в Україні прискорилося до 3,9%.

— 14.04.2017
Другие новости