Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
Кредит готівкою ОТП
Кредит готівкою ОТП

Сума кредиту до 100 000 грн
Строк кредитування до 60 місяців
Без довідки про доходи до 50 000 грн

НБУ здешевив кредити для економіки

Главная / Новости / Пресса о банках / НБУ здешевив кредити для економіки
В березні споживча інфляція прискорилася до 15,1%

В березні споживча інфляція прискорилася до 15,1%

Правління Національного банку України прийняло рішення знизити облікову ставку на 1 п.п. до 13% річних. Три попередні місяці регулятор зберігав показник на рівні 14% річних.


Як вказали у Нацбанку, фактичне прискорення інфляції було очікуваним і виявилося нижчим за траєкторію прогнозу на рівні 16,4% річних відповідно до інфляційного звіту. В березні споживча інфляція прискорилася до 15,1% в річному вираженні.


Це відбулося за рахунок ефекту бази порівняння і зростання виробничих витрат. Як наголошується в повідомленні регулятора, відновлення циклу пом'якшення монетарної політики узгоджується з необхідністю досягнення цілей по інфляції в 2017-2019 роках і надасть підтримку темпам економічного зростання.


Прогноз щодо інфляції та балансу ризиків є визначальними для подальшого пом'якшення монетарної політики, зазначили у Нацбанку. 2 березня Національний банк України вирішив залишити облікову ставку на колишньому рівні в 14% річних, як і три попередні місяці поспіль. 


В березні 2017 року інфляція в Україні в порівнянні з березнем минулого року прискорилася до 15,1%, в порівнянні з лютим 2017 року - до 1,8%. З початку року, в порівнянні з груднем, збільшення споживчих цін в Україні прискорилося до 3,9%.

— 14.04.2017
Другие новости