Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»

55 дней льготный период
0% рассрочка на 12 месяцев на покупки
до 5% возвращаем за расчеты
200 000 кредитный лимит

Нацбанк продовжив валютну лібералізацію

Главная / Новости / Пресса о банках / Нацбанк продовжив валютну лібералізацію
НБУ також підвищив максимальний розмір передоплати за імпортними контрактами

НБУ також підвищив максимальний розмір передоплати за імпортними контрактами

Національний банк України продовжив валютну лібералізацію, дозволивши банкам достроково погашати кредити на користь нерезидентів.


Фінансові установи зможуть достроково погашати заборгованість за кредитами, наданими іноземними кредиторами за рахунок коштів, отриманих від розміщення боргових цінних паперів за межами України.


Таким чином, регулятор продовжив лібералізацію на валютному ринку, дозволивши банкам достроково погашати кредити перед банками-нерезидентами з рейтингом не нижче «А3»/«А-» провідних світових рейтингових компаній Standard&Рoor's, Fitch Ratings або Moody's.


Згідно з документом НБУ, установи також зможуть достроково погашати заборгованість за кредитами, наданими іноземними кредиторами за рахунок коштів, що були отримані від розміщення боргових цінних паперів за межами України. За оцінками регулятора, ці заходи будуть сприяти поліпшенню інвестиційного клімату, а також спрощенню роботи експортерів.


Нацбанк підвищив до 5 млн дол. США максимальний розмір передоплати за імпортними контрактами, для яких не потрібне використання акредитивної форми розрахунків з підтвердженням першокласного банку. Раніше Нацбанк дозволив бізнесу виплачувати дивіденди іноземним інвесторам за 2014-2016 роки.


Максимальна сума відповідних перерахувань за кордон збільшена в 5 разів – до 5 млн дол. протягом місяця. Бізнес зможе скористатися цією можливістю вже з травня поточного року. За оцінкою регулятора, з червня 2016 року бізнес перерахував за кордон дивіденди на 1 млрд дол. США.

— 19.04.2017
Другие новости