Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
Кредит готівкою
Кредит готівкою

БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ
50 000 ГРН НА РЕАЛІЗАЦІЮ ТВОЇХ ІДЕЙ
ФІКСОВАНА СТАВКА

НБУ підтримує введення "разового декларування"

Главная / Новости / Пресса о банках / НБУ підтримує введення "разового декларування"
В Україні можуть ввести загальне декларування доходів громадян

В Україні можуть ввести загальне декларування доходів громадян

Національний банк України підтримує введення "разового декларування".


Механізм сприятиме валютній лібералізації та розширенню податкової бази в майбутньому, вважають в НБУ.


В Україні можуть ввести загальне декларування доходів громадян та контроль витрат. Про це повідомляється на сайті Нацбанку з посиланням на обговорення заходів по боротьбі з відтоком капіталу з країни за участю керівництва регулятора та Міністерства фінансів.


В минулому році за підтримки НБУ на Нацраді реформ були представлені два законопроекти щодо протидії зниження податкової бази та переміщення прибутків за кордон з урахуванням міжнародних ініціатив Організації економічного співробітництва і розвитку.


Зазначено, що ініціативи передбачають введення 5 ключових рекомендацій, у тому числі обмеження витрат за фінансовими операціями з пов'язаними особами, запобігання зловживань з застосуванням договорів про усунення подвійного оподаткування, розкриття громадянами-резидентами участі в іноземних компаніях, введення розкриття інформації про структуру міжнародних груп компаній, а також запобігання уникнення статусу постійного представництва.


Як повідомляється, дві із запропонованих ключових рекомендацій підтримує Міністерство фінансів. Проте без реалізації всіх ключових рекомендацій провести повномасштабну лібералізацію валютного регулювання буде неможливо, вказують експерти. Нульове декларування передбачає звільнення задекларованого майна від оподаткування або забезпечення сплати податків за зниженими ставками.


При цьому суб'єкти декларування не притягуються до відповідальності щодо задекларованого майна. В минулому році Державна фіскальна служба вказувала, що вважає першочерговим кроком впровадження в Україні плану дій Організації економічного співробітництва та розвитку щодо протидії розмивання податкової бази, виведення прибутку з-під оподаткування та введення нульового декларування.

— 10.05.2017
Другие новости