BANNER

Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»

55 дней льготный период
0% рассрочка на 12 месяцев на покупки
до 5% возвращаем за расчеты
200 000 кредитный лимит

Українські банки продовжують закривати підрозділи

Главная / Новости / Пресса о банках / Українські банки продовжують закривати підрозділи
Банки продовжили оптимізувати чисельність працівників

Банки продовжили оптимізувати чисельність працівників

Українські банки в першому кварталі 2017 року продовжили оптимізувати свою мережу.


Установи закривають підрозділи та скорочують співробітників. В першому кварталі було закрито понад 300 структурних підрозділів.


Таким чином, українські банки в першому кварталі 2017 року продовжили оптимізувати свою мережу. Установи скоротили кількість структурних підрозділів на 321 - до 10 тисяч на кінець кварталу.


Як вказується на сайті Національного банку України, державні банки скоротили мережу на 115 підрозділів, іноземні – на 91, а  приватні українські банки - на 115 в результаті виведення з ринку. На кінець першого кварталу в країні працюють 3,8 тисяч підрозділів державних банків, 2,2 тисячі – «Приватбанку», 2,1 тисяч іноземних і 1,8 тисяч – приватних українських фнансових установ.


У НБУ зазначили, що у першому кварталі банки продовжили оптимізувати чисельність працівників, яка порівняно з початком року скоротилася на 3,4 тисячі осіб – до 136,7 тисяч. Вказано, що на кінець кварталу 38,7 тисяч осіб працюють в державних банках, 25,3 тисяч – у «Приватбанку», 46 тисяч – в іноземних банках, а 26,7 тисяч – у приватних українських банках.


Регулятор повідомив, що установи вдосконалюють платіжну інфраструктуру. Мережа платіжних терміналів за незначного скорочення кількості банкоматів в першому кварталі динамічно розвивається. Кількість терміналів зросла на 16,2% - до рекордних 255 тисяч.

— 12.05.2017
Другие новости