Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»

55 дней льготный период
0% рассрочка на 12 месяцев на покупки
до 5% возвращаем за расчеты
200 000 кредитный лимит

НБУ закликає не розголошувати інформацію про платіжні картки

Главная / Новости / Пресса о банках / НБУ закликає не розголошувати інформацію про платіжні картки
Банки не запитують конфіденційної інформації та не дзвонять з невідомих номерів

Банки не запитують конфіденційної інформації та не дзвонять з невідомих номерів

Національний банк України закликає громадян не розголошувати інформацію про персональних даних та реквізити платіжних карт.


Як повідомляється на сайті регулятора, банки ніколи не запитують конфіденційної інформації та не дзвонять з невідомих номерів.


Останнім часом кібершахраї дзвонять користувачам платіжних карт, називаючись представниками Нацбанку та вимагають повідомити інформацію про залишки на рахунках, реквізити платіжних карток або паролі до інтернет-банкінгу.


Також в Україні стало в 4,5 раза більше шахрайських сайтів для крадіжки даних про платіжні картки. Як наголошується в повідомленні регулятора, ані служба безпеки НБУ, ані керівництво регулятора не потребують і не мають повноважень запитувати у громадян дані платіжних карток і рахунків.


За інформацією Нацбанку, будь-які питання по роботі з платіжними картами є винятковою компетенцією працівників банків – емітентів цих карток. Але установи ніколи не запитують конфіденційної інформації та не дзвонять з невідомих номерів, вказали в НБУ.


Кількість банків, що одержали збитки в результаті дій карткових шахраїв, в минулому році зросла до 53 з 47 роком раніше, а кількість шахрайських операцій – до 94,630 тисячі з 80,5 тисячі. Проте сума таких операцій знизилася на 4,2 мільйона гривень. За оцінками Нацбанку, 2015 рік був піковим по шахрайству, а зараз частка шахрайських операцій відносно загального обсягу транзакцій за картками скорочується.

— 17.05.2017
Другие новости