Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
Кредит готівкою ОТП
Кредит готівкою ОТП

Сума кредиту до 100 000 грн
Строк кредитування до 60 місяців
Без довідки про доходи до 50 000 грн

НБУ пом'якшив валютні обмеження

Главная / Новости / Пресса о банках / НБУ пом'якшив валютні обмеження
НБУ планує поступово пом'якшити адміністративні обмеження

НБУ планує поступово пом'якшити адміністративні обмеження

Національний банк України оприлюднив рішення про пом'якшення низки обмежень на валютному ринку.


Зазначено, що з 12 червня іноземні інвестори зможуть повертати вкладені в Україні кошти, отримавши можливість купувати і переказувати валюту для цих цілей. 


Пом'якшення регулятора анонсував виконуючий обов'язки голови Нацбану Яків Смолій. З 26 травня максимальний строк розрахунків за операціями експорту/імпорту товарів, що тимчасово був обмежений до 120 днів, становить 180 днів.


Окрім цього, іноземні інвестори зможуть повертати вкладені в Україні кошти та отримають можливість купувати і переказувати валюту для цих цілей. З 12 червня бізнес зможе достроково погашати зовнішні кредити та позики, якщо зобов'язання міжнародних фінансових організацій використовувалися як забезпечення розрахунків за цими операціями.


НБУ дозволив банкам відкривати кореспондентські рахунки в іноземній валюті першої групи класифікатора у банках-нерезидентах країн, національна валюта яких віднесена регулятором до другої або третьої групи класифікатора.


Також Нацбанк встановив вимогу щодо розкриття інформації про кінцевих власників нерезидентів-кредиторів у тих випадках, коли необхідна реєстрація кредитного договору або договору позики, укладеного резидентом-позичальником, який не є банком.


Зазначено, що у рамках концепції нової моделі валютного регулювання, представленої в грудні минулого року, регулятор планує поступово пом'якшити адміністративні обмеження на ринку для бізнесу, банків та фізичних осіб.

— 29.05.2017
Другие новости