Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»

55 дней льготный период
0% рассрочка на 12 месяцев на покупки
до 5% возвращаем за расчеты
200 000 кредитный лимит

НБУ пом'якшив валютні обмеження

Главная / Новости / Пресса о банках / НБУ пом'якшив валютні обмеження
НБУ планує поступово пом'якшити адміністративні обмеження

НБУ планує поступово пом'якшити адміністративні обмеження

Національний банк України оприлюднив рішення про пом'якшення низки обмежень на валютному ринку.


Зазначено, що з 12 червня іноземні інвестори зможуть повертати вкладені в Україні кошти, отримавши можливість купувати і переказувати валюту для цих цілей. 


Пом'якшення регулятора анонсував виконуючий обов'язки голови Нацбану Яків Смолій. З 26 травня максимальний строк розрахунків за операціями експорту/імпорту товарів, що тимчасово був обмежений до 120 днів, становить 180 днів.


Окрім цього, іноземні інвестори зможуть повертати вкладені в Україні кошти та отримають можливість купувати і переказувати валюту для цих цілей. З 12 червня бізнес зможе достроково погашати зовнішні кредити та позики, якщо зобов'язання міжнародних фінансових організацій використовувалися як забезпечення розрахунків за цими операціями.


НБУ дозволив банкам відкривати кореспондентські рахунки в іноземній валюті першої групи класифікатора у банках-нерезидентах країн, національна валюта яких віднесена регулятором до другої або третьої групи класифікатора.


Також Нацбанк встановив вимогу щодо розкриття інформації про кінцевих власників нерезидентів-кредиторів у тих випадках, коли необхідна реєстрація кредитного договору або договору позики, укладеного резидентом-позичальником, який не є банком.


Зазначено, що у рамках концепції нової моделі валютного регулювання, представленої в грудні минулого року, регулятор планує поступово пом'якшити адміністративні обмеження на ринку для бізнесу, банків та фізичних осіб.

— 29.05.2017
Другие новости