Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
Кредит готівкою
Кредит готівкою

БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ
50 000 ГРН НА РЕАЛІЗАЦІЮ ТВОЇХ ІДЕЙ
ФІКСОВАНА СТАВКА

Надмірна ліквідність банків становить $4 млрд

Главная / Новости / Пресса о банках / Надмірна ліквідність банків становить $4 млрд
Активи банківської системи перевищують 1 трильйон гривень

Активи банківської системи перевищують 1 трильйон гривень

Банківська система володіє надмірною ліквідністю в розмірі близько 4 мільярди доларів.


Про це повідомив заступник голови Національного банку України Олег Чурiй.


Хоча зайва ліквідність банківської системи становить близько 4 мільярдів доларів, при цьому активного кредитування не спостерiгається.


В ході наради Комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності Чурiй вказав, що за рік банки втратили рекордні 196 мільярдів гривень.


За його словами, твердження про перешкоджання розвитку кредитування високих ставок за депозитними сертифікатами Нацбанку, що приваблює банкірів вкладати в них кошти, не має підстави.


Як вказав Чурiй, у депозитних сертифікатах розміщено близько 60 мільярдів гривень. При цьому активи банківської системи перевищують 1 трильйон гривень. Таким чином, частка сертифікатів не така значна, повідомив Чурiй.


Відсутність кредитування викликана не високими ставками Нацбанку, а іншими проблемами, включаючи низький захист прав кредиторів, проблему правової і судової систем.


За оцінками Національного банку України, банківська система на сьогодні готова до повномасштабного відновлення кредитування. Проте за результатами діагностики найбільших банків рівень проблемних кредитів становить близько 50%.

— 08.06.2017
Другие новости