Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
Кредит готівкою ОТП
Кредит готівкою ОТП

Сума кредиту до 100 000 грн
Строк кредитування до 60 місяців
Без довідки про доходи до 50 000 грн

Надмірна ліквідність банків становить $4 млрд

Главная / Новости / Пресса о банках / Надмірна ліквідність банків становить $4 млрд
Активи банківської системи перевищують 1 трильйон гривень

Активи банківської системи перевищують 1 трильйон гривень

Банківська система володіє надмірною ліквідністю в розмірі близько 4 мільярди доларів.


Про це повідомив заступник голови Національного банку України Олег Чурiй.


Хоча зайва ліквідність банківської системи становить близько 4 мільярдів доларів, при цьому активного кредитування не спостерiгається.


В ході наради Комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності Чурiй вказав, що за рік банки втратили рекордні 196 мільярдів гривень.


За його словами, твердження про перешкоджання розвитку кредитування високих ставок за депозитними сертифікатами Нацбанку, що приваблює банкірів вкладати в них кошти, не має підстави.


Як вказав Чурiй, у депозитних сертифікатах розміщено близько 60 мільярдів гривень. При цьому активи банківської системи перевищують 1 трильйон гривень. Таким чином, частка сертифікатів не така значна, повідомив Чурiй.


Відсутність кредитування викликана не високими ставками Нацбанку, а іншими проблемами, включаючи низький захист прав кредиторів, проблему правової і судової систем.


За оцінками Національного банку України, банківська система на сьогодні готова до повномасштабного відновлення кредитування. Проте за результатами діагностики найбільших банків рівень проблемних кредитів становить близько 50%.

— 08.06.2017
Другие новости