Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»

55 дней льготный период
0% рассрочка на 12 месяцев на покупки
до 5% возвращаем за расчеты
200 000 кредитный лимит

НБУ встановив вимоги до кредитних посередників

Главная / Новости / Пресса о банках / НБУ встановив вимоги до кредитних посередників
Відповідальність за порушення кредитним посередником законодавства лежить на банку

Відповідальність за порушення кредитним посередником законодавства лежить на банку

Національний банк України вперше встановив вимоги до діяльності кредитних посередників банків у сфері споживчого кредитування.


Вказано, що у разі невідповідності кредитного посередника встановленим вимогам установа зобов'язана достроково розірвати посередницький договір.


Згідно з повідомленням на сайті НБУ, регулятор привів норми діяльності кредитних посередників у відповідність до закону України «Про споживче кредитування». Згідно з установленими Нацбанком вимогами, кредитний посередник повинен бути резидентом України, мати достатній рівень знань в сфері споживчого кредитування та бездоганну ділову репутацію.


Така відповідність буде постійно контролювати установу, з яким кредитний посередник уклав договір. За словами заступника голови НБУ Катерини Рожкової, вимоги Національного банку будуть сприяти тому, що кредитні посередники надаватимуть споживачам банківських послуг повнішу інформацію про банки, умови отримання кредитів та банківські продукти.


Це буде сприяти розвитку і підвищенню прозорості ринку споживчого кредитування в Україні, вказано в повідомленні регулятора. У разі невідповідності кредитного посередника встановленим вимогам банк зобов'язаний достроково розірвати посередницький договір, звернутися до Нацбанку для виключення інформації про кредитного посередника з переліку, а також припинити видачу споживчих кредитів із залученням такого кредитного посередника.


Відповідальність за порушення кредитним посередником законодавства лежить на банку, з кредитний посередник яким уклав посередницький договір. Закон України «Про споживче кредитування» не наділяє регулятора повноваженнями застосовувати заходи впливу до кредитних посередників за порушення законодавства у сфері споживчого кредитування.

— 14.06.2017
Другие новости