Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»

55 дней льготный период
0% рассрочка на 12 месяцев на покупки
до 5% возвращаем за расчеты
200 000 кредитный лимит

НБУ може випустити власні електронні гроші

Главная / Новости / Пресса о банках / НБУ може випустити власні електронні гроші
Платформа повинна задовольнити потреби платіжного ринку

Платформа повинна задовольнити потреби платіжного ринку

Національний банк України розглядає можливість випуску власних електронних грошей на базі інноваційних технологій.


Як повідомила прес-служба регулятора, НБУ може випустити власну електронну гривню.


У рамках заходів проекту Cashless есоnоmу аналізуються можливості використання технологій blockchain для впровадження інноваційної, високозахищенної, ефективної та гнучкої платформи, вказано у повідомленні Нацбанку.


Платформа повинна задовольнити потреби платіжного ринку, а також вирішити проблемні питання у сфері безготівкового обороту коштів в Україні. У повідомленні наголошується, що регулятор працює над можливістю створення такого програмно-технологічного рішення.


Реалізація проекту дозволить побудувати загальнодержавну високоефективну роздрібну платіжну платформу з мінімальними транзакційними витратами та практично миттєвою швидкістю переказу грошей від одного учасника до іншого. Поки що розглядається можливість здійснити пілотне впровадження прототипу платформи та інноваційного платіжного інструмента.


Зазначено, що пілотний проект планується провести на волонтерських засадах, із залученням ініціативних учасників платіжного ринку України. Після оцінки результатів Нацбанк буде приймати рішення про подальші дії щодо повномасштабного розгортання платформи та наступних етапів.


Електронні гроші приймаються як засіб платежів іншими особами у вигляді грошових зобов'язань банку. При цьому віртуальна передплачена картка міжнародних платіжних систем Visa/MasterCard не має фізичного носія та призначена виключно для оплати за товари і послуги, а також для перекладу електронних грошей іншим користувачам.

— 19.06.2017
Другие новости