Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
КБ Надра

О банке

  • Потреб. кредиты 0
  • Вклады 0
  • Кредитные карты 0
  • Ипотека 0
  • Автокредиты 0
  • Кредиты для бизнеса 0
  • Депозиты для юрлиц 0
Кредит готівкою ОТП
Кредит готівкою ОТП

Сума кредиту до 100 000 грн
Строк кредитування до 60 місяців
Без довідки про доходи до 50 000 грн

Банк «Надра» збільшив обсяги фінансування аграрного сектору

Главная / Новости / Лента новостей / КБ Надра/ Банк «Надра» збільшив обсяги фінансування аграрного сектору

Прес-служба банку «Надра» повідомляє, що фінансова установа збільшила обсяг інвестицій у агропромисловий комплекс України. Так зокрема, у кредитних угодах із новими клієнтами фінустанови частка позик сільгосптоваровиробникам 2014 року становила 50%, що дало змогу збільшити кількість кредитів підприємствам АПК у кредитному портфелі порівняно з минулим роком удвічі.


Фахівці банку «Надра» пояснюють, що навіть в умовах нестабільної економічної ситуації великі системні фінансові установи все одно продовжать фінансування цієї галузі, тому що агросектор має реальні передумови для подальшого успішногор озвитку. На сьогодні  у ВВП України частка АПК становить майже 20%. Окрім того, аналітики прогнозують високу врожайність багатьох сільськогосподарських культур у поточному році.


Директор із корпоративного бізнесу банку «Надра» Тетяна Кононова відзначила, що фінансове підприємство інвестує в системні галузі економіки України вже декілька років, бо підтримка аграрного комплексу країни є одним із пріоритетних напрямів діяльності банку. «Минулого кризового року ми не лише не зменшили обсяги фінансування аграрного сектору, а, навпаки, збільшили кредитний портфель українських аграріїв», - пояснила Кононова. Відзначимо, що АПК зміг отримати кредитні продукти і вигідні безресурсні інструментів, а саме - авалювання векселів, покриті й непокриті акредитиви. «Завдяки грамотно складеним вимогам до позичальників усі наші клієнти-сільгосптоваровиробники змогли виконати свої зобов'язання та вчасно погасити заборгованість установі», - розповіла Кононова.


Програмами фінансування банку «Надра» в 2014 році скористалися такі великі сільськогосподарські підприємства України, як ТОВ «Україна 2001», ТОВ «Платани», ТОВ «Агробізнес ТСК» та багато ін. Керівник ТОВ «Україна 2001» Микола Голуб відзначає, що підприємство зберігає провідні позиції в агропромисловому комплексі країни упродовж декількох років. «Обираючи партнерів, у тому числі і фінансових, ми завжди керуємося саме тими принципами, на яких побудовано наш бізнес - висока якість, компетентність фахівців, а також вигідні умови запропонованих послуг. Тому ми і віддали перевагу програмам фінансування від банку «Надра», - пояснив Голуб.

Nadrabank.ua — 02.02.2015
Другие новости