Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
Кредобанк

О банке

  • Потреб. кредиты 0
  • Вклады 0
  • Кредитные карты 0
  • Ипотека 0
  • Автокредиты 0
  • Кредиты для бизнеса 0
  • Депозиты для юрлиц 0
Кредит готівкою
Кредит готівкою

БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ
50 000 ГРН НА РЕАЛІЗАЦІЮ ТВОЇХ ІДЕЙ
ФІКСОВАНА СТАВКА

«Кредобанк» розширює можливості Інтернет-банкінгу

Главная / Новости / Лента новостей / Кредобанк/ «Кредобанк» розширює можливості Інтернет-банкінгу

Як йдеться у офіційному повідомленні фінансової установи, «Кредобанк» розширює можливості системи Інтернет-банкінгу для фізичних осіб. Зокрема, було впроваджено функцію створення та виконання регулярних платежів з банківського рахунку. Тепер клієнти банку також мають можливість відправляти захищені повідомлення до фінустанови та отримувати відповідь безпосередньо з системи. 


Функція Інтернет-банкінгу «Регулярний платіж» дозволяє створювати платежі для виконання щотижнево, щомісячно або щоквартально. Окрім цього, користувач системи банку має можливість задати фіксовану суму регулярного платежу. Створені клієнтом платежі діють визначений термін, після чого автоматично припиняються. «Повідомлення для банку» дозволяє надсилати звернення до служби клієнтської підтримки, не залишаючи сеанс інтернет-банкінгу. Вся інформація, що передається до банку, шифрується так само, як і банківські операції. 


Директор департаменту електронного бізнесу ПАТ «Кредобанк» Богдан Терлецький пояснює, що розширюючи функціональність «КредоДайрект», фінансова установа підвищує зручність користування Інтернет-банкінгу, що в свою чергу надає можливість автоматизувати операції, створивши регулярний платіж та підтвердивши його один раз. Стратегія розвитку функціоналу системи передбачає спрощення можливості здійснювати комунальні платежі, що додасть комфорту клієнтам «Кредобанку». 


Система «КредоДайрект» дозволяє її користувачам отримувати інформацію про актуальне сальдо на банківських картках, переглядати залишки за своїми рахунками, безкоштовно поповнювати рахунки мобільних телефонів GSM-операторів України, здійснювати швидкі платежі на рахунки у будь-якому банку України, відкривати депозити без візиту до відділення банку, а також створювати та зберігати шаблони для регулярних платежів. Окрім цього, Інтернет-банкінг «Кредобанку» має мобільну версію, що адаптована до мобільних пристроїв будь-якої операційної системи та діагоналі екрана, та мобільні аплікації для систем iOS та Android. 

Kredobank.com.ua — 31.03.2015
Другие новости