Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть

Гривневий депозитний портфель фізичних осіб у ПУМБ збільшився на 4%

Главная / Новости / Лента новостей / Первый Украинский Международный Банк/ Гривневий депозитний портфель фізичних осіб у ПУМБ збільш...
Найбільшою популярністю серед клієнтів ПУМБ користується класичний депозит «Спокійний» на 3місяці під 24% річних у гривні.

Найбільшою популярністю серед клієнтів ПУМБ користується класичний депозит «Спокійний» на 3місяці під 24% річних у гривні.

Як зазначається у прес-релізі фінансової установи, минулого місяця поточного року порівняно з квітнем 2015 року портфель гривневих депозитів фізичних осіб ПУМБ зріс на більш ніж 4%, а саме - до 3 115 млн грн. Приріст депозитів банку в українській національній валюті випереджає аналогічний показник по банківській системі України  більш ніж у 2 рази.


Згідно з офіційною статистикою Національного банка України, обсяг депозитів фізичних осіб у національній валюті в цілому у банківській системі країни за травень 2015 року у порівнянні з попереднім періодом збільшився на 2%, тобто до 163,0 млрд грн. У прес-службі ПУМБу зазначають, що динаміка депозитного портфелю фінансової організації підтримується наявністю вигідних депозитних продуктів та високою довірою вкладників до банку.


Як і раніше найбільшою популярністю серед клієнтів користується класичний депозит «Спокійний». Депозитний продукт оформлюється під 24% річних у гривні на 3місяці. Хоча значна частина банків робить акцент на короткострокові депозити, «Спокійний» залишається найбільш популярним продуктом ПУМБу завдяки простим та прозорим умовам. Це дозволяє демонструвати високу динаміку приросту депозитного портфеля фінансової установи.


Директор департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ Ярослав Сковрон зазначає, що приріст депозитного портфеля - результат підтвердження репутації ПУМБу як надійного банку для розміщення заощаджень. Сковрон запевняє, що у будь-яких економічних умовах банк намагається забезпечити повне і безперебійне виконання зобов’язань перед своїми вкладниками. Окрім цього, ПУМБ  пропонує своїм клієнтам найбільш актуальні депозитні продукти, що повністю відповідають їх поточним потребам.

Pumb.ua — 24.06.2015
Другие новости