Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
Киевская Русь

О банке

  • Потреб. кредиты 0
  • Вклады 0
  • Кредитные карты 0
  • Ипотека 0
  • Автокредиты 0
  • Кредиты для бизнеса 0
  • Депозиты для юрлиц 0
Кредит готівкою
Кредит готівкою

БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ
50 000 ГРН НА РЕАЛІЗАЦІЮ ТВОЇХ ІДЕЙ
ФІКСОВАНА СТАВКА

Банк «Київська Русь» ліквідують

Главная / Новости / Лента новостей / Киевская Русь/ Банк «Київська Русь» ліквідують
Ліцензія відкликана у продовження процедури виведення з ринку неплатоспроможного банку «Київська Русь»

Ліцензія відкликана у продовження процедури виведення з ринку неплатоспроможного банку «Київська Русь»

Як повідомляє прес-служба Національного банку України, фінансовий регулятор ухвалив рішення відкликати ліцензію та ліквідувати банк «Київська Русь». Нагадаємо, раніше у Фонді гарантування вкладів зазначали, що ліквідація буде найменш витратним способом виведення з ринку неплатоспроможного банку «Київська Русь».


Відповідну постанову Нацбанк прийняв 16 липня. В повідомленні зазначається, що ліцензія у неплатоспроможної фінансової установи була відкликана у продовження процедури виведення кредитної організації з ринку. «Раніше банк без обґрунтованих причин не виконав рішення правління НБУ про збільшення статутного капіталу»,–нагадують в НБУ. Тому банк «Київська Русь» було віднесено до категорії проблемних.


Своє рішення щодо фінансової установи Нацбанк пояснює нездатністю акціонерів банку забезпечити його капіталізацію за результатами стрес-тесту, проведеного в 2014 році. Окрім цьго, банк «Київська Русь» не забезпечив у встановлені строки виконання плану капіталізації щодо збільшення капіталу фінустанови. З 13 липня у банку тимчасово були припинені виплати вкладникам банку для завершення формування переліку вкладників, які мають право на відшкодування в період ліквідації.

Forbes.ua — 20.07.2015
Другие новости