Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
Кредобанк

О банке

  • Потреб. кредиты 0
  • Вклады 0
  • Кредитные карты 0
  • Ипотека 0
  • Автокредиты 0
  • Кредиты для бизнеса 0
  • Депозиты для юрлиц 0
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»

55 дней льготный период
0% рассрочка на 12 месяцев на покупки
до 5% возвращаем за расчеты
200 000 кредитный лимит

Кредобанк збільшить статутний капітал на 17,2%

Главная / Новости / Лента новостей / Кредобанк/ Кредобанк збільшить статутний капітал на 17,2%
Статутний капітал Кредобанку до кінця першого півріччя становив 1,919 млрд грн.

Статутний капітал Кредобанку до кінця першого півріччя становив 1,919 млрд грн.

Як  повідомляється в системі розкриття інформації НКЦПФР, на позачергових зборах 21 вересня акціонери Кредобанку прийняли рішення про збільшення статутного капіталу  установи до 2,249 млрд грн.


Збільшення статутного капіталу  банку на 17,2% буде здійснено шляхом додаткового випуску простих іменних акцій. Загальна номінальна вартість акцій, що розміщуються, становить 330 млн грн.  Згідно з повідомленням номінальна вартість однієї акції складає 0,01 грн. Слід додати, що акціонери фінустанови мають переважне право на придбання акцій.


Статутний капітал Кредобанку до кінця першого півріччя нараховував 1,919 млрд грн. В повідомленні зазначається, що раніше фінустанова повідомляла про намір збільшити статутний капітал шляхом приватного розміщення додаткового випуску акцій.


Як пояснили в банку, збільшення статутного капіталу буде здійснюватися за спрощеною процедурою, тобто без використання положення про обов'язковий викуп акцій на вимогу акціонерів. Зазначимо, що до початку липня 2015 року PKO Bank Polski SA володів 99,5655% статутного капіталу кредитно-фінансової установи.


Згідно з даними Нацбанку України, на 1 липня 2015 року за розміром загальних активів Кредобанк займав 23-е місце серед 127 діючих у країні банків. Окрім цього, на основі даних фінансової звітності банків станом на 1 липня поточного року Кредобанк ввійшов у лідери рейтингу життєздатності банків Forbes.

— 22.09.2015
Другие новости