Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»

55 дней льготный период
0% рассрочка на 12 месяцев на покупки
до 5% возвращаем за расчеты
200 000 кредитный лимит

Вкладникам банку «Фінанси та кредит» відновлять виплати

Главная / Новости / Лента новостей / Финансы и Кредит/ Вкладникам банку «Фінанси та кредит» відновлять виплати
Фонд обіцяє відновити виплати після технологічної перерви

Фонд обіцяє відновити виплати після технологічної перерви

На сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб повідомляється, що виплати вкладникам банку «Фінанси і кредит» відновлять у другій половині лютого.


Вказується, що інформацію про точну дату відновлення виплат і банків-агентів відомство оприлюднить на своєму сайті пізніше.


Нагадаємо, з 23 грудня 2015 року до 3 лютого 2016 року фонд проводив виплати вкладникам фінансової установи через «Ощадбанк», «Альфа-Банк», ПУМБ і банк «Південний». Фонд обіцяє відновити виплати після технологічної перерви.


Як уточнюється в повідомленні, вкладникам, які не звернулися за відшкодуванням до 3 лютого поточного року, у зв'язку з продовженням виплат не потрібно надсилати індивідуальні звернення до фонду. Інформацію про точну дату відновлення виплат і банках-агентах фонд оприлюднить на своєму сайті.


17 грудня Національний банк України прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку «Фінанси та кредит». Нагадаємо, на підставі рішення регулятора тимчасова адміністрація Фонду гарантування працювала в кредитній організації з 18 вересня.

— 09.02.2016
Другие новости