Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
Кредит готівкою ОТП
Кредит готівкою ОТП

Сума кредиту до 100 000 грн
Строк кредитування до 60 місяців
Без довідки про доходи до 50 000 грн

Вкладникам банку «Фінанси та кредит» відновлять виплати

Главная / Новости / Лента новостей / Финансы и Кредит/ Вкладникам банку «Фінанси та кредит» відновлять виплати
Фонд обіцяє відновити виплати після технологічної перерви

Фонд обіцяє відновити виплати після технологічної перерви

На сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб повідомляється, що виплати вкладникам банку «Фінанси і кредит» відновлять у другій половині лютого.


Вказується, що інформацію про точну дату відновлення виплат і банків-агентів відомство оприлюднить на своєму сайті пізніше.


Нагадаємо, з 23 грудня 2015 року до 3 лютого 2016 року фонд проводив виплати вкладникам фінансової установи через «Ощадбанк», «Альфа-Банк», ПУМБ і банк «Південний». Фонд обіцяє відновити виплати після технологічної перерви.


Як уточнюється в повідомленні, вкладникам, які не звернулися за відшкодуванням до 3 лютого поточного року, у зв'язку з продовженням виплат не потрібно надсилати індивідуальні звернення до фонду. Інформацію про точну дату відновлення виплат і банках-агентах фонд оприлюднить на своєму сайті.


17 грудня Національний банк України прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку «Фінанси та кредит». Нагадаємо, на підставі рішення регулятора тимчасова адміністрація Фонду гарантування працювала в кредитній організації з 18 вересня.

— 09.02.2016
Другие новости