Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
Кредит готівкою ОТП
Кредит готівкою ОТП

Сума кредиту до 100 000 грн
Строк кредитування до 60 місяців
Без довідки про доходи до 50 000 грн

«УкрСиббанк» збільшив капітал на 3,3 млрд грн

Главная / Новости / Лента новостей / УкрСиббанк/ «УкрСиббанк» збільшив капітал на 3,3 млрд грн
ЄБРР збільшив свою частку в капіталі «УкрСиббанку» до 40%

ЄБРР збільшив свою частку в капіталі «УкрСиббанку» до 40%

У прес-службі «УкрСиббанку» повідомили, що Європейський банк реконструкції і розвитку та міжнародна група BNP Paribas в результаті докапіталізації збільшили статутний капітал фінансової установи на 3,29 мільярди гривень.


Таким чином, акціонери «УкрСиббанку» BNP Paribas Group завершили докапіталізацію кредитної організації, анонсовану восени минулого року. Банк працює на ринку України з 1990 року і належить до найбільших фінансових установ за обсягом активів.


Європейський банк реконструкції і розвитку збільшив свою частку в капіталі фінансової установи до 40%. ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. Так, станом на 1 січня 2016 року організація взяла на себе зобов'язання щодо виділення близько 12 млрд євро в рамках 355 проектів по всій країні.


У минулому році в Україні ЄБРР профінансував близько 30 проектів загальною вартістю 1 млрд євро. Зазначимо, що раніше в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку банк повідомляв про наміри сконцентрувати 40% акцій «Укрсиббанку». Найбільший акціонер банку BNP Paribas Group знизив свою частку з 85% до 60%.

— 10.02.2016
Другие новости