Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
Дельта Банк

О банке

  • Потреб. кредиты 0
  • Вклады 0
  • Кредитные карты 0
  • Ипотека 0
  • Автокредиты 0
  • Кредиты для бизнеса 0
  • Депозиты для юрлиц 0
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»

55 дней льготный период
0% рассрочка на 12 месяцев на покупки
до 5% возвращаем за расчеты
200 000 кредитный лимит

Вкладникам "Дельта Банку" призупинили виплати

Главная / Новости / Лента новостей / Дельта Банк/ Вкладникам "Дельта Банку" призупинили виплати
Про відновлення виплат буде повідомлено наприкінці квітня

Про відновлення виплат буде повідомлено наприкінці квітня

Як повідомляється на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, виплати за загальним реєстром вкладникам "Дельта Банку" призупинені до кінця поточного місяця.


У відомстві вказують, що подальший порядок виплат протягом технологічної перерви буде визначено. Про відновлення виплат буде повідомлено наприкінці квітня.


Виплати за загальним реєстром вкладників "Дельта Банку", що тривали з 23 лютого 2016 до 4 квітня 2016, закінчено. У ФГВФО підкреслюють, що значна кількість вкладників не звернулася до банків-агентів для отримання гарантованого відшкодування.


"Зараз триває технологічна перерва, протягом якої буде визначено подальший порядок виплат", - вказується у повідомленні фонду. Нагадаємо, у лютому ФГВФО попросив вкладників ліквідованого "Дельта Банку" звернутися в банки-агенти для отримання гарантованого відшкодування за своїми вкладами.


Зазначимо, що у сумарному вираженні на 25 лютого обсяг виплаченого відшкодування складає 15,39 мільярда гривень, або 95,9% загальної гарантованої суми. Але, уточнюють у фонді, ще 317 тисяч вкладників не звернулися за отриманням відшкодування. "Дельта Банк" працював на українському банківському ринку України з 2006 року і входив у групу найбільших банків.


 

— 11.04.2016
Другие новости