Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
Кредит готівкою
Кредит готівкою

БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ
50 000 ГРН НА РЕАЛІЗАЦІЮ ТВОЇХ ІДЕЙ
ФІКСОВАНА СТАВКА

НБУ вводить в обіг нову 500-гривневу банкноту

Главная / Новости / Лента новостей / НБУ вводить в обіг нову 500-гривневу банкноту
На нових купюрах введені захисні елементи для візуального контролю з оптико-змінними ефектами

На нових купюрах введені захисні елементи для візуального контролю з оптико-змінними ефектами

Національний банк України 11 квітня вводить в обіг оновлену банкноту номіналом 500 гривень зразка 2015 року. Як пояснили в прес-службі регулятора, купюра має удосконалену систему захисту.


В Нацбанку підкреслили, що на відміну від дизайну та захисних елементів, розміри та колірна гамма нової купюри залишилися незмінними. Наприклад, портрет Григорія Сковороди зміщено у центр лицьового боку банкноти.


Запровадження в обіг нових 500-гривневих банкнот проводиться в межах планового випуску на 2016 рік. Таким чином обмінювати банкноти зразка 2006 року на нові не потрібно, оскільки купюри зразка 2006 і 2015 років перебуватимуть в обігу одночасно.


У повідомленні регулятора вказується, що на нових купюрах введені захисні елементи для візуального контролю з оптико-змінними ефектами, які можна перевірити у разі зміни кута нахилу банкноти. Мова йде про елемент SPARK, на окремих ділянках якого спостерігаються поступові переходи від одного кольору до іншого, а також «віконну» захисну стрічку з чітким кінематичним ефектом.

— 11.04.2016
Другие новости