Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
Кредит готівкою ОТП
Кредит готівкою ОТП

Сума кредиту до 100 000 грн
Строк кредитування до 60 місяців
Без довідки про доходи до 50 000 грн

НБУ вводить в обіг нову 500-гривневу банкноту

Главная / Новости / Лента новостей / НБУ вводить в обіг нову 500-гривневу банкноту
На нових купюрах введені захисні елементи для візуального контролю з оптико-змінними ефектами

На нових купюрах введені захисні елементи для візуального контролю з оптико-змінними ефектами

Національний банк України 11 квітня вводить в обіг оновлену банкноту номіналом 500 гривень зразка 2015 року. Як пояснили в прес-службі регулятора, купюра має удосконалену систему захисту.


В Нацбанку підкреслили, що на відміну від дизайну та захисних елементів, розміри та колірна гамма нової купюри залишилися незмінними. Наприклад, портрет Григорія Сковороди зміщено у центр лицьового боку банкноти.


Запровадження в обіг нових 500-гривневих банкнот проводиться в межах планового випуску на 2016 рік. Таким чином обмінювати банкноти зразка 2006 року на нові не потрібно, оскільки купюри зразка 2006 і 2015 років перебуватимуть в обігу одночасно.


У повідомленні регулятора вказується, що на нових купюрах введені захисні елементи для візуального контролю з оптико-змінними ефектами, які можна перевірити у разі зміни кута нахилу банкноти. Мова йде про елемент SPARK, на окремих ділянках якого спостерігаються поступові переходи від одного кольору до іншого, а також «віконну» захисну стрічку з чітким кінематичним ефектом.

— 11.04.2016
Другие новости