Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
Ощадбанк

О банке

  • Потреб. кредиты 0
  • Вклады 0
  • Кредитные карты 0
  • Ипотека 0
  • Автокредиты 0
  • Кредиты для бизнеса 0
  • Депозиты для юрлиц 0
Кредит готівкою
Кредит готівкою

БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ
50 000 ГРН НА РЕАЛІЗАЦІЮ ТВОЇХ ІДЕЙ
ФІКСОВАНА СТАВКА

Держбанки докапіталізували на 10 млрд грн

Главная / Новости / Лента новостей / Ощадбанк/ Держбанки докапіталізували на 10 млрд грн

"Укрексімбанк" та "Ощадбанк" докапіталізують шляхом випуску 15-річних облігацій

Кабінет міністрів України своїм рішенням докапіталізував державні "Укрексімбанк" та "Ощадбанк" на 10 мільярдів гривень.


Державні банки було докапіталізовано на 4,7 мільярда гривень і 5,4 мільярда гривень відповідно шляхом випуску 15-річних облігацій внутрішньої держпозики в обмін на акції банків.


Як зазначається у постановах уряду, прийняті рішення забезпечать стабільне функціонування та розвиток державних банків. Це є запорукою захисту прав вкладників та інших кредиторів, підкреслюється в документах.


Уточнюється, що Міністерство фінансів України здійснить випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 4,7 мільярда гривень з терміном обігу до 15 років за відсотковою ставкою доходу на рівні 9% річних в обмін на акції додаткової емісії публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк".


Як наголошується в постанові, міністерство також проведе випуск облігацій з індексованою вартістю в розмірі 5,4 мільярда гривень з терміном обігу 15 років і процентною ставкою доходу на рівні 5% річних в обмін на акції додаткової емісії публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України".


Зазначимо, що на початку лютого 2017 року Кабмін приймав рішення щодо додаткової капіталізації "Ощадбанку" і "Укрексімбанку" на 3,5 мільярда гривень та 3 мільярди гривень відповідно. Зараз в Україні налічується 4 державні банки - "Укрексімбанк", "Укргазбанк", "Ощадбанк" і "ПриватБанк".

— 10.03.2017
Другие новости