BANNER

Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»

55 дней льготный период
0% рассрочка на 12 месяцев на покупки
до 5% возвращаем за расчеты
200 000 кредитный лимит

ПриватБанк профінансував аграріїв на 70 млн

Главная / Новости / Лента новостей / ПриватБанк/ ПриватБанк профінансував аграріїв на 70 млн
Перші 6 місяців по кредиту виплачуються тільки відсотки

Перші 6 місяців по кредиту виплачуються тільки відсотки

З початку лютого 2017 року ПриватБанк видав підприємствам агробізнесу 390 кредитів за оновленою програмою кредитування в рамках сервісу «КУБ».


В банку зазначили, що загальна сума фінансування аграріїв за період лютий-травень поточного року склала 70 060 000 грн.


При цьому найактивнішими позичальниками стали аграрії з Харківської, Полтавської, Запорізької, Одеської, Вінницької, Кіровоградської та Дніпропетровської областей. В ПриватБанку уточнили, що основні сфери діяльності позичальників – вирощування насіння олійних, зернових та бобових культур, а також оптова торгівля зерном та кормами для тварин.


Керівник напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Сергій Клюєв вказав, що особливі умови кредитної програми «АгроКУБ» дозволили аграріям швидко та просто отримати фінансування під різні цілі. За його словами, установа запропонувала оптимальні умови погашення кредиту.


Перші 6 місяців виплачуються тільки відсотки, а наступні 6 місяців – сума боргу з відсотками рівними частинами. В лютому ПриватБанк запропонував клієнтам агробізнесу нові умови кредитування за програмою «АгроКУБ».


Установа зменшила комісію до 2%. Сума кредиту була збільшена до 500 000 грн. Банк також оголосив кредитні канікули малому агробізнесу. Кредитом можуть скористатися юридичні особи і приватні підприємці. Для отримання коштів потрібно заповнити заявку на сайті проекту.

— 14.06.2017
Другие новости