Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»

55 дней льготный период
0% рассрочка на 12 месяцев на покупки
до 5% возвращаем за расчеты
200 000 кредитный лимит

Нацбанк спростив капіталізацію

Главная / Новости / Лента новостей / Нацбанк спростив капіталізацію
Постанова набрала чинності з 20 червня поточного року

Постанова набрала чинності з 20 червня поточного року

Національний банк України спростив капіталізацію банків та порядок припинення банківської діяльності без ліквідації юридичної особи.


Зазначено, що тепер банк має право здійснити капіталізацію за спрощеною процедурою за умови отримання на це попередньої згоди регулятора.


Згідно з повідомленням на сайті Нацбанку, відповідні зміни передбачені постановою Правління НБУ від 16 червня 2017 №56 "Про внесення змін у деякі нормативно-правові акти Національного банку України".


Постанова набрала чинності з 20 червня поточного року. Тепер установа має право здійснити капіталізацію за спрощеною процедурою за умови отримання на це попередньої згоди Національного банку України.


Протягом десяти робочих днів після отримання документів регулятор приймає рішення про надання банку попередньої згоди або про відмову в наданні попередньої згоди. Постановою врегульовується питання припинення здійснення банківської діяльності без ліквідації юридичної особи. Це дозволить установам, що не можуть виконати вимоги Нацбанку щодо капіталізації, залишити банківський ринок без навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.


За оцінками банкірів, виконання вимог регулятора може стати непідйомним завданням для десятків невеликих фінансових установ. У зв'язку з цим процеси злиття та ліквідації на банківському ринку України можуть прискоритися.

— 22.06.2017
Другие новости