Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
Кредит готівкою ОТП
Кредит готівкою ОТП

Сума кредиту до 100 000 грн
Строк кредитування до 60 місяців
Без довідки про доходи до 50 000 грн

НБУ змінив порядок визнання банківських груп

Главная / Новости / Лента новостей / НБУ змінив порядок визнання банківських груп
Постановою передбачається введення поняття прозорої структури власності групи

Постановою передбачається введення поняття прозорої структури власності групи

Національний банк України вдосконалив порядок визнання банківських груп.


Це дозволить підвищити ефективність нагляду за установами на консолідованій основі.


Як повідомляється на сайті регулятора, до переліку ознак приналежності до групи відносяться володіння найбільшою часткою в капіталі компанії-учасника групи, наявність загальних джерел фінансування, а також зв'язки між керівниками компаній і банку.


Згідно з постановою, НБУ буде застосовувати дані ознаки належності до групи, якщо інформація про структуру власності не дозволяє встановити контролера, за наявності відомостей про контроль над компанією або за відсутності підтвердженої інформації про кінцевого власника.


Постановою передбачається введення поняття прозорої структури власності групи, можливість відмови регулятора від припинення визнання банківської групи, а також можливість продовження терміну розгляду документів про створення групи.


Зазначимо, що на 1 травня значення нормативу максимального розміру кредитного ризику за операціями з пов'язаними особами по банківській системі залишалося вище за встановлений допустимий максимум Нацбанку, становлячи 28,98%. За оцінками регулятора, проблему надмірного кредитування установами пов'язаних осіб можна буде вирішити за декілька років.

— 27.06.2017
Другие новости