Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»
КРЕДИТНАЯ КАРТА «МАКСИМУМ»

55 дней льготный период
0% рассрочка на 12 месяцев на покупки
до 5% возвращаем за расчеты
200 000 кредитный лимит

"ПриватБанк" докапіталізують на 10 млрд

Главная / Новости / Лента новостей / ПриватБанк/ "ПриватБанк" докапіталізують на 10 млрд
Раніше банк був докапіталізований на 107 мільярдів гривень

Раніше банк був докапіталізований на 107 мільярдів гривень

Кабінет міністрів України ухвалив рішення продовжити докапіталізацію націоналізованого "Приватбанку" на 9,8 мільярда гривень.


В документі наголошується, що раніше в рамках грудневого рішення установу було докапіталізовано на 107 мільярдів гривень.


Як повідомляється на урядовому сайті, Міністерство фінансів проведе випуск облігацій внутрішньої держпозики в сумі до 9,8 мільярда гривень терміном обігу до 15 років, індексованою вартістю та прибутковістю на рівні 6% річних з подальшим внесенням їх від імені держави в оплату за акції "Приватбанку" додаткової емісії.


Раніше в рамках грудневого рішення установа була докапіталізована на 107 мільярдів гривень. 18 грудня 2016 року Кабінет міністрів прийняв рішення націоналізувати "Приватбанк", керуючись рекомендаціями Ради національної безпеки і оборони.


Папери на 25,8 мільярда гривень Нацбанк викупив наприкінці грудня, а ще на 1,4 мільярда гривень – у січні поточного року. На початку лютого збиток банку після формування резервів оцінювався в 135 мільярдів гривень.

— 23.02.2017
Другие новости