Заявка на кредит онлайн. Без довідок і поручителів

Оформить заявку Скрыть
Ощадбанк

О банке

  • Потреб. кредиты 0
  • Вклады 0
  • Кредитные карты 0
  • Ипотека 0
  • Автокредиты 0
  • Кредиты для бизнеса 0
  • Депозиты для юрлиц 0
Кредит готівкою ОТП
Кредит готівкою ОТП

Сума кредиту до 100 000 грн
Строк кредитування до 60 місяців
Без довідки про доходи до 50 000 грн

Держбанки докапіталізували на 10 млрд грн

Главная / Новости / Лента новостей / Ощадбанк/ Держбанки докапіталізували на 10 млрд грн

"Укрексімбанк" та "Ощадбанк" докапіталізують шляхом випуску 15-річних облігацій

Кабінет міністрів України своїм рішенням докапіталізував державні "Укрексімбанк" та "Ощадбанк" на 10 мільярдів гривень.


Державні банки було докапіталізовано на 4,7 мільярда гривень і 5,4 мільярда гривень відповідно шляхом випуску 15-річних облігацій внутрішньої держпозики в обмін на акції банків.


Як зазначається у постановах уряду, прийняті рішення забезпечать стабільне функціонування та розвиток державних банків. Це є запорукою захисту прав вкладників та інших кредиторів, підкреслюється в документах.


Уточнюється, що Міністерство фінансів України здійснить випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 4,7 мільярда гривень з терміном обігу до 15 років за відсотковою ставкою доходу на рівні 9% річних в обмін на акції додаткової емісії публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк".


Як наголошується в постанові, міністерство також проведе випуск облігацій з індексованою вартістю в розмірі 5,4 мільярда гривень з терміном обігу 15 років і процентною ставкою доходу на рівні 5% річних в обмін на акції додаткової емісії публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України".


Зазначимо, що на початку лютого 2017 року Кабмін приймав рішення щодо додаткової капіталізації "Ощадбанку" і "Укрексімбанку" на 3,5 мільярда гривень та 3 мільярди гривень відповідно. Зараз в Україні налічується 4 державні банки - "Укрексімбанк", "Укргазбанк", "Ощадбанк" і "ПриватБанк".

— 10.03.2017
Другие новости